25 Ağustos 2019, Pazar

YILMAZ: “31 MART, NİĞDE İÇİN MİLAT OLACAK”

YILMAZ: “31 MART, NİĞDE İÇİN MİLAT OLACAK”

CHP Niğde Belediye Başkan Adayı Rasim Yılmaz, Niğde’nin yıllardır hizmete susayan bir şehir olduğunu belirterek, “31 Mart, Niğde için bir milat olacak, Niğde hak ettiği hizmetlere CHP’li kadrolarla kavuşacak” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Niğde Belediye Başkan Adayı Rasim Yılmaz, nezaket ziyaretinde bulunduğu gazetemizde, seçim çalışmalarına dair önemli açıklamalar yaptı.

NİĞDE, 20 YILDIR İHMAL EDİLİYOR

Niğde’nin son 20 yıldır hem genel hizmetler hem de yerel hizmetler bakımından ihmal edildiğini belirten Rasim Yılmaz, “Niğde’miz tarihi, turistik ve doğal güzellikleri ile insanların mutlu, huzurlu ve sorunsuz bir şekilde yaşayabileceği bir kent olübilecek konumdayken, yılların ihmali sonucunda ne yazık ki yaşanmaz bir şehir haline getirildi. Trafik sorunu, imar sorunu, çarpık kentleşme gibi sorunların yanı sıra, rutin belediye hizmetlerinin bile yerine getirilememesi, şehrimizi maalesef göç veren bir il durumuna soktu” dedi.

PROJELERİMİZ HAZIR

31 Mart yerel seçimlerinin Niğde için bir milat olacağını kaydeden Rasim Yılmaz, “Güzel Niğde’miz ve kadirşinas Niğdeli hemşehrilerimiz bunları hak etmiyor. Göreve geldiğimizde şehrimizi hak ettiği hizmetlere kavuşturacağız. Dinamik, ufku geniş, çalışkan kadrolarımızla şehrimizi geleceğe taşıyacak projelerimizi hazırladık. 1 Nisan’dan itibaren bu projelerimizi hayata geçirmeye başlayacağız. Öncelikli ihtiyaçlardan başlamak üzere önümüzdeki 5 yıl içinde Niğde’yi gerçek manada yaşanabilir, huzurlu, insanların bu şehirden kaçmadığı bir şehir yapacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

Editör:Cansu Demirpençe


NİĞDE CHP RASİM YILMAZ