20 Ağustos 2019, Salı

Özcan: “Kadınlar siyasette daha çok yer almalı”

Özcan: “Kadınlar siyasette daha çok yer almalı”

MHP Kadın Kolları Niğde İl Başkanı Nuriye Özcan, kadınların siyasette daha çok yer alabilmesi için sosyal, kültürel ve sanatsal etkinliklere önem verdiklerini söyledi.

Milletçi Hareket Partisi (MHP) Kadın Kolları Başkanı Nuriye Özcan ve yönetim kurulu üyeleri gazetemizi ziyaret etti. Özcan, 31 Mart Yerel seçimlerini değerlendirdi ve kadın kolları olarak uygulayama koydukları etkinliklerle ilgili açıklamalarda bulundu.

31 Mart yerel seçim sonuçlarının ülkemize ve ilimize hayırlar getirmesini temenni eden MHP Kadın Kolları Başkanı Nuriye Özcan, “MHP Kadın Kolları Niğde İl Başkanlığı olarak yerel seçimlerde yoğun bir tempoyla çalıştık. Toplumun her kesimine ulaşarak, MHP’nin yerel yönetim anlayışını, adaylarımızın projelerini öncelikle kadınlar olmak üzere, tüm kesimlere anlatmaya çalıştık. Toplantılar, seminerler, konferanslar düzenledik” dedi.

Seçimlerin demokrasinin en önemli unsurlarından biri olduğuna vurgu yapan Özcan, “İlimizde, ilçelerimizde ve beldelerimizde seçimleri kazanan belediye başkanlarını tebrik ediyoruz, başarılar diliyoruz. Aynı zamanda il genel meclisi, belediye meclisleri ve muhtarlık seçimlerinde başarı gösteren tüm adayları kutluyoruz. İlimizin her anlamda gelişmesi için katkı sunacaklarını umut ediyoruz” diye konuştu.

MHP Kadın Kolları İl Başkanı Özcan, kadın kolları olarak sadece seçim dönemlerinde değil, her zaman sosyal, kültürel ve sanatsal etkinlikler düzenlediklerini de belirterek, “Siyasette kadınların daha çok yer almasını istiyoruz. Bu konuda MHP Kadın Kolları olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.

FOTO:

MHP Kadın Kolları Başkanı Nuriye Özcan, beraberinde başkan yardımcısı Rabia Uğraş ve yönetim kurulu üyeleri Habibe Vançın ve Ebru Tok ile birlikte gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

kadın kolları