24 Ağustos 2019, Cumartesi

İNAN:

İNAN:

İYİ Parti Niğde Belediye Başkan Adayı Mümin İnan, bugüne kadar girdiği hiçbir seçimi kaybetmediğini belirterek, “31 Mart’ta da Allah’ın izni ve hemşehrilerimizin desteğiyle zafere uylaşacağız. Yeniden Niğde’ye kalıcı hizmetler getirmek için seçimin ertesi günü ekip arkadaşlarımız ile çalışmaya başlayacağız” dedi.

YİNE KAZANACAĞIZ

Mümin İnan, Niğde Adam Gazetesi’ni ziyaret ederek, seçim çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Kamuoyundan gelen talepler doğrultusunda yeniden Niğde Belediye Başkanlığına talip olduğunu belirten İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Mümin İnan, “Niğdeli hemşehrilerimizle uzun yıllara dayanan bir bağımız var. Bugüne kadar girdiğim hiçbir seçimi kaybetmedim. İki kez Niğde Belediye Başkanlığı, bir kez de milletvekilliği seçimlerinde hemşehrilerimin desteğiyle başarılı oldum. Daha öncesinde yine seçimli kongrelerde, sendika seçimlerinde de hep başarılı oldum. 31 Mart yerel seçimlerinde de Allah’ın izni ve hemşehrilerimin desteğiyle zafere ulaşacağız” diye konuştu.

NİĞDELİLERİN GÜVENİNE LAYIK OLMAYA ÇALIŞACAĞIM

2 dönem belediye başkanlığı yaptığı Niğde’de çok önemli hizmetleri hayata geçirdiklerini belirten İnan, “Seçim çalışmaları kapsamında şehri adım adım geziyorum. Hemşehrilerimiz büyük bir teveccüh gösteriyor. Niğdeliler gerçek belediyeciliği, hizmetleri özlemiş. Bize çok güveniyorlar. Biz de bundan önce olduğu gibi bundan sonra da onların güvenine layık olmaya çalışacağız” şeklinde konuştu.

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

Editör:Cansu Demirpençe


NİĞDE MÜMİN İNAN İYİ PARTİ