25 Ağustos 2019, Pazar

ER: "NİĞDE'Yİ YAŞANABİLİR BİR ŞEHİR HALİNE GETİRECEĞİZ"

ER:

MHP Niğde Belediye Başkanı Hakan Er, göreve geldiklerinde Niğde’de ‘üretken belediyecilik’ anlayışıyla, Niğde Belediyesi’ne hantallıktan kurtaracaklarını söyledi. Hakan Er kısa, orta ve uzun vadede hayata geçirecekleri 51 vizyon projesiyle, Niğde’yi yaşanabilir bir şehir haline getireceklerini belirtti.

GECE -GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Niğde Belediye Başkan Adayı Hakan Er, Adım Gazetesi’ni ziyaret etti. Er, gazetemize yerel seçim çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Niğde’nin yerel yönetim bakımından ihmal edilmiş bir kent olduğuna işaret eden Er, göreve geldiklerinde kenti yaşanabilir bir şehir haline getirebilmek için gece-gündüz demeden çalışacaklarınız anlattı.

7/24 BELEDİYECİLİK

Niğde Belediyesi’nde 7/24 belediyecilik kuralına hayata geçireceklerini kaydeden Hakan Er, “Üretken bir belediyecilik anlayışını hayata geçireceğiz. Şehrimizi yaşanabilir bir kent haline getirmek için kısa, orta ve uzun vadede 51 vizyon projesi hazırladık. Sosyal, kültürel faaliyetler, temiz ve yeşil bir çevre, trafik sorunu olmayan bir kent yaratacağız. Akkaya Barajı’nı kesinlikle temizleyeceğiz ve çevre düzenlemesini sağlayarak, bu bölgeyi cazibe merkezi haline getireceğiz” dedi.

Hakan Er, yeni bir şehir mezarlığı oluşturacaklarını, Kuzey Çevre Yolu Projesiyle de kentin trafik sorununu büyük ölçüde çözeceklerini ifade etti.

 

FOTO:  MHP Niğde Belediye Başkan Adayı Hakan Er, İl Başkanı Cumali İnce, Belediye Meclis üyesi adayları ve parti yöneticileriyle birlikte gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

Editör:Cansu Demirpençe


NİĞDE HAKAN ER MHP