22 Ağustos 2019, Perşembe

CHP’li büyükşehir belediyeleri Niğde’deki CHP’li kasaba belediyelerini destekleyecek

CHP’li büyükşehir belediyeleri  Niğde’deki CHP’li kasaba  belediyelerini destekleyecek

CHP Niğde Milletvekili Erhan Adem, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile Ankara’da yaptıkları görüşmenin detaylarını Adım Gazetesi’ne açıkladı.

Adem, CHP’li büyükşehir belediyelerinin, Niğde’deki CHP’li kasaba belediyelerine proje bazlı destek vermeleri konusunda, Genel Başkan Kılıçdaroğlu’ndan destek istediklerini bildirdi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Niğde İl Başkanı Erhan Adem, belediye meclis üyeleri ve parti yöneticileriyle geçtiğimiz hafta CHP Genel Merkezi’nde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ettiklerini söyledi.

Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun Niğde heyetini samimi bir ortada karşıladığını ve görüşmenin oldukça verimli geçtiğini ifade eden Edem, “Sayın genel başkanımıza Niğde teşkilatları olarak yaptığımız çalışmalar hakkında bilgi sunduk. İl ve ilçe başkanlıklarımız ile gençlik ve kadın kolları başkanlıklarımızın bundan sonraki süreçte yapacağı çalışmalarla ilgili brifing verdik” dedi.

CHP İl Başkanı Erhan Adem, “Sayın Genel Başkanımıza Niğde’deki CHP’li belediye başkanları tarafından yönetilen belde belediye başkanlıklarının durumları hakkında da sunum yaptık. CHP’li büyükşehir belediyelerinin Niğde’deki CHP’li belde belediyelerine proje bazlı destek vermeleri konusunda sayın Genel Başkanımızdan destek istedik” diye konuştu.

Erhan Adem, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun Niğde heyetinin taleplerini olumlu karşıladığını belirterek, “Sayın Genel Başkanımızın Tüm Niğdeli hemşehrilerimize selamlarını da getirdik” diye konuştu.

Bilindiği gibi 31 Mart 2019 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Genel Seçiminde CHP Niğde’den Kemerhisar ve Yeşilgölcük olmak üzere iki belde belediye başkanlığını kazanmıştı.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0