20 Ağustos 2019, Salı

AK Parti İl Başkanı Mahmut Peşin’den yerel seçim değerlendirmesi:

AK Parti İl Başkanı Mahmut Peşin’den yerel seçim değerlendirmesi:

“Seçmenin mesajını aldık” AK Parti Niğde İl Başkanı Mahmut Peşin, 31 Mart’ta yapılan yerel seçim sonuçlarını değerlendirdi. Niğde’de 1 il, 4 ilçe ve 13 belde belediye başkanlığını kazandıklarını hatırlatan Peşin, “Sonuçlar açısından halkımızın verdiği mesajlardan çıkardığımız derslerle, daha ileriye emin adımlarla ilerleyeceğiz” dedi.

AK Parti İl Başkanı Peşin, Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin sonuçlarıyla ilgili değerlendirmesinde, Niğde halkının gönül belediyeciliğine ‘evet’ dediğini söyledi.

1 İL, 4 İLÇE, 13 BELDE

Niğde, toplamda 1 il, 4 ilçe ve 13 Beldede belediye başkanlıklarını kazandıklarını anımsatan Peşin, “Seçilen tüm belediye başkanlarımı, başta İl Belediye Başkanım Emrah Özdemir olmak üzere ayrı ayrı tebrik ediyorum” diye konuştu.

KİBİRDEN SAKINMAYA DEVAM EDECEĞİZ

AK Parti olarak kibirden sakındıklarını ve bugünden sonra daha çok sakınacaklarını kaydeden İl Başkanı Peşin, “ Daha mütevazı olmanın gayreti içinde olacağız. Gururu, böbürlenmeyi hiçbir zaman kafamızdan içeri almadık bundan sonra da daha hassas olacağız. Tevazu bizim şiarımızdır, bundan sonra da tevazuda toprak gibi olmaya daha fazla özen göstereceğiz. Bu millete efendi değil hizmetkâr olmaya devam edeceğiz. Tevazu, Samimiyet ve Gayret ile milletimizin önüne çıktık ve bu anlayışımız devam edecek” ifadelerini kullandı.

ELEŞTİRİLER BAŞTACIMIZDIR

Peşin şunları söyledi:

“Tabi ki bu seçimlerde gerek saha çalışmalarımız esnasında gerekse de çıkan sonuçlar doğrultusunda halkımızın vermiş olduğu mesajlardan gereken dersleri çıkarıp ileriye daha doğru, düzgün ve de emin adımlarla ilerleyeceğiz. Seçim sürecince tek tek tespit etmeye çalıştığımız eksik noktalara dair gönüller almaya devam edeceğiz, sadece seçimden seçime değil her daim halkımızın içinde bir beraber olmaya devam edeceğiz. Partili, partisiz yapılan eleştirileri Baş tacı edip yolumuza devam edeceğiz. Zaman kucaklaşma zamanıdır…”

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

mahmut peşin akp 31 mart